NBA 2K20 için yeni klasik takımlar

NBA 2K20 için yeni klasik takımlar

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

NBA 2K18 ile birlikte oyunda yer alan klasik takımların sayısı 45'ten 62'ye çıkmıştı ve NBA 2K19 ile birlikte yeni eklenen herhangi bir klasik takım olmamıştı. 6 Eylül 2019'da çıkacak olan NBA 2K20 ile birlikte 6 yeni klasik takım daha ekleniyor olacak ve toplamda 68 klasik, efsaneler takımı yerini almış olacak. Bunların içindeyse malesef hala Charles Barkley ya da Reggie Miller'ın olduğu takımlar yer almıyor.

Bu 6 özel klasik takımın yanı sıra da bir diğer 6 adet All-Time Decades takımları denilen onyıllık karma takımların yani; 1950/60'lar takımı, 70'ler takımı, 80'ler takımı, 90'lar takımı, 2000'ler takımı ve 2010'lar All Time Decade takımları oyunda yer alıyor olacak. Yakın zamanda şampiyonluk kazanan 2 takımlar birlikte aşağıda eklenecek olan 6 klasik takımın detaylarını okuyabilirsiniz.

2002-03 Phoenix Suns

44 galibiyetle bitirdikleri NBA sezonu sonrasında aslında playoff 1. turda elenmiş bir takım pek de akılda kalan bir takım olmayabilir ancak; bu takım içierisinde aynı sezon All Star olmuş Stephon Marbury, Shawn Marion ve o yıl Sezonun çaylağı seçilen Amar'e Stoudemire yer alıyor.

2006-07 Washington Wizards

Bir diğer takım, playofflara ucundan girmeyi başarmış ve ilk tur itibariyle de elenmiş Washington Wizard 06-07. Bu takımda da maç başına 28 sayı ortalamayla sezonu bitiren Gilbert Arenas ile birlikte aynı sezonda 20şer sayı ortalamasının üstünde sayı üreten Caron Butler ve Antawn Jamison yer alıyor. Hatırlayanlar bilirler, 3 oyuncunun da 20 sayı üzerinde ortalama yakalayabildiği enteresan, keyifli bir üçlünün bulunduğu bir takımdı.

2009-10 Portland Trail Blazers

Normal NBA sezonunda elde ettikleri 50 galibiyet ile 6. sıra batıdan playoffa girme hakkı kazanan bu Blazers'da aynı şekilde Playofflar 1. turda erken bir veda gerçekleştirmişti. Bu takımın klasikler arasına eklenme sebebi hiç şüphesiz yeterince izleme şansı elde edemediğimiz Brandon Roy. Eğer hafızam beni yanıltmıyorsa Brandon Roy'u üst seviye izlediğimiz son sezondu ve normal sezon 20-21 sayı averajanın üzerinde bir skor katkısıyla bitirmişti. Bu takımda yer alan diğer yıldızlar ise en başta LaMarcus Aldridge, Greg Oden ki onu da pek izleyemedik malum sakatlıkları sebebiyle, Andre Miller, Marcus Camby olarak sayabilirim.

2013-14 San Antonio Spurs

Bir önceki yıl Miami Heat'e kaybettikler NBA Finalleri sonrası o yıldaki final serisini domine edip 4-1 ile rövanşı geri alan Spurs takımı. Kawhi Leonard'ın LeBron James savunmasıyla tavan yapıp ilk finaller MVP'sini kazandığı yıl olmuştu. Tabi ki bu Spurs takımını klasikler arasına sokan oyuncular Tim Duncan, Manu Ginobili ve Tony Parker olmuş gözüküyor. Spurs bu yıl 5. NBA şampiyonluğunu kazanmıştı.

2013-14 Los Angeles Clippers

Bu takımı yakın zamanda da herkesin hatırlayacağı üzere tanımlayan söz "Lob City" olmaları. Chris Paul, Blake Griffin ve DeAndre Jordan'ın önderlik yaptığı Clippers takımı da klasiklerdeki yerini almış. Bu 3lüye aynı sezon JJ. Redick ve Jamal Crawford'da eşlik ediyordu ve Playofflar 2. turda Thunder'a elenmişlerdi.

2015-16 Cleveland Cavaliers

Bu Cavaliers takımı NBA tarihinde ilk kez şampiyonluk kazanan Cavaliers takımı olarak tarihteki yerini aldı. Aynı zamanda bir başka unutulmazı da normal sezonu 73 galibiyetle tamamlamış Warriors karşısında finaller serisinde 3-1 yenik duruma düşmüş olmalarına rağmen buradan tarihte ilk defa geri dönmeyi başarıp 4-3 ile şampiyonluğu elde etmeleriydi. Takımın liderleri LeBron James ve Kyrie Irving iken bu ikiliyi destekleyen diğer önemli oyuncular da Kevin Love, J.R Smith ve Tristan Thompson. 2006-07 Cavaliers'ı ve 2012-13 Miami Heat'i sonrası LeBron tarafında liderlik edilen 3. klasik takım olarak NBA 2K20'de yer alacak.


Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu PlayStation 4 NBA 2K Online Ligine şimdi hemen katılmak için başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz!

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com