TSBT Hakkında

tsbt yeni logo facebook360x360

TSBT;  Türkiye Simulasyon Basketbol Topluluğu Oğuz ATAMAN tarafından 2010 yılında kurulmuş olup bu tarihten itibaren faaliyet göstermektedir. NBA 2K Oyunu ve PS4 Konsolu ile birlikte otuz tekil oyuncunun katılımıyla meydana gelen oluşumda yalnızca İstanbul değil; Türkiye'nin her ilinden katılımcılar yer alıyor. 

Misyonumuz ; SIM (Gerçekçi Oyun, Gerçekçi Basketbol) yapısını benimseyen oyuncular ile gerçeğe en yakın basketbol deneyimini yaşatmak,

Vizyonumuz ; NBA severlerle birlikte ligimizi genişletmek ve sürekliliğini muhafaza ederek portalımızı dünya çapına ulaştırmak.


TSBT NBA 2K SEZON BİLGİSİ

Platform: PS4 

Oyun: NBA 2K (2K Sports) 

Oyun Modu: MyLeague Online 

Takımlar: NBA Takımları 

Mod: 1vs1 

Maç Sayısı: 1 x Katılımcı Takım (Rövanşsız) + Playoff Maçları

Sezon Süresi: Katılımcı takım sayısı + 3 Gün (Örn. 30 takım katıldı 33 gün) 

Playoff Süresi: Ortalama 14-16 Gün 

Playofflar: Sezon katılımcı sayısına göre değişmektedir. 30 oyuncu katılması halinde 3-5-5-7 şeklinde seriler gerçekleştirilir. 

Zorluk ve Slider Seviyesi: Hall of Fame & Simulation 

Maç süresi: 48 Dakika ( 12 dakikalık 4 Çeyrek )


TSBT BAŞVURU VE ÜYELİK SİSTEMİ ( TSBT PUAN )

Başvuru Şartları:

  1. Oyuna sahip her milletten ve yaştan oyuncu her zaman lige başvuru yapabilir ve katılabilir. Yeni koçları aramızda görmek ve heyecanlarını lige adapte etmek bizler için her zaman ayrıcalık ve çok büyük bir keyiftir. Her zaman boş takım vardır.
  2. Başvurunuzu yaptıktan sonra, başvurunuzda ciddi olduğunuzu göstermek üzere bizi tüm iletişim kanallarından takip edip iletişimde kalmalısınız. Başvurunuz sonrası site üzerinden özel mesajlarınızı takip etmeniz ve whatsapp sizinle kuracağımız iletişim son derece önemlidir. 
  3. TSBT Başvurusu yapan koçlarımız belli bir süre deneme/test maçları yapmalıdırlar. Bunun için lige alımdan sorumlu olan değerli adminlerimiz "istanblue58" PSN'ini hemen başvurudan sonra eklemeli ve kendisiyle deneme maçı için iletişime geçmelisiniz. 
  4. Başvurunuzu yapmadan TSBT'nin tüm kurallarını okuduğunuzdan emin olun.
  5. TSBT Sezonları ücretlidir. 2010 yılından beri saygı ve istikrarı kendine görev edinmiş bir turnuva organizasyonu ve çok kaliteli insanların arasına katılmaya hak kazanacaksınız. Katılım Ücreti 100TL ya da OnlineLig Puan sisteminde kazandığınız 100.000 OnlineLig Puanı'dır. OnlineLig Puan sistemi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda diğer detay ve kurallarımızı da okuyabilirsiniz.

 

SEN DE BASKETBOLA DOYMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORSAN!

Hemen Başvur!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com