49. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

49. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Sevgili basketbol severler, Türkiye Simülasyon Basketbol Ligi’nde senenin ilk “Serbest Oyuncu Açık Arttırma Gecesi” 24 Eylül Perşembe gecesi gerçekleşti. Senenin ilk sezonu olması sebebiyle sessiz geçen gecede sadece 7 imza atıldı. Koçlar bu imzalar için 25.000 puan harcadılar.

Gecenin en pahalı imzasını Miles Bridges ile anlaşan Milwaukee Bucks attı. Koç gorkemgokbulut’un cebinden 5.000 puan çıktı bu imza için. Memphis Grizzlies koçu keren73, 7.500 puan harcayarak, Larry Nance Jr. ve Gerald Green ile anlaştı. Denver Nuggets koçu istanblue58, 4.500 puan karşılığında JJ Redick ile anlaştı. RJ Barrett lig tarihinde ilk defa bir takımla parkeye çıkacak. Los Angeles Lakers koçu elderef, 4.500 puan verdi ve oyuncuya imzayı attırdı. Golden State Warriors pota altındaki limitli rotasyonunu Pau Gasol ile güçlendirdi. Koç boyk1ns, 2.000 puana bu işi bitirdi. Atlanta Hawks koçu metonfire, gecenin son imzasını 1.500 puana CJ Miles attırdı.

Gecenin tüm imzalarını haberin sonunda bulunan tablomuzda bulabilirsiniz. Tüm koçlara yeni oyuncuları ile bol şans diliyoruz.

Sizler de NBA 2K heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız, geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com