NBA 2K22 TSBT ProAm Lig Başvuru

NBA 2K22 TSBT ProAm Lig Başvuru

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu'nun MyLeague Online Modunda gerçekleştirdiği 12 yıl 56 sezonluk sonsuz tecrübesiyle ProAm modunda NBA 2K22 oyunuyla birlikte yeni bir lig ve turnuva organizasyonunun startını veriyoruz.

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle aynı zamanda http://onlinelig.net 'in muhteşem alt yapısı ve dinamik sisteminin bizlere sunduğu sonsuz imkanlar sayesinde artık NBA 2K22 ile PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında organize edilmek üzere TSBT NBA 2K PROAM Ligleri başlıyor.

Liglerin detayları ve kuralları, katılım sayıları netleştikçe ilerleyen günlerde son halini alacaktır. İlk sezon için katılımlar tamamen ücretsizdir. Başvurularınızı aşağıdaki formdan yapabilirsiniz. Takım kaptanı olarak yapacağınız başvurular geçerli olacaktır. Cep telefonu ve sizinle iletişime geçeceğimiz bilgiler önemlidir. Forum sayfamızdan da bizlere ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Gelişen lig yapısı ve organizasyonumuzun büyümesiyle birlikte yıllardır bağlantıda olduğumuz kişiler sayesinde NBA 2K Ligine Türkiye'den de oyuncular hatta takımlar göndermek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel oyunculuğa ilk adımı http://onlinelig.net TSBT üzerinden atın. Geç kalmayın!

{BreezingForms: tsbt_pro_am_basvuru}

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com